O mně

Bývalý profesionální sportovec stále s duší chlapce si plní své sny.

Jmenuji se Jan Urbanec a jsem 49 let mlád.

Stránky jsem vytvořil pro představení svých fotografií a videoprací. Jsou určeny všem, kteří mají podobné zájmy, případně by měli zájem o moji foto a video práci. 

Můj život byl a je naplňován především sportem. 26 let jsem aktivně hrál lední hokej, kterým jsem se i nějakou chvíli živil. Po ukončení profesionální kariéry znovu objevuji sporty, kterým jsem se během hokejové kariéry nemohl věnovat, jako např. horolezectví, skateboarding, lyžování, rybaření a mnoho dalších. Objevuji také nové a mezi nimi se objevila čtyřkolka a poté motocykly.

Velkou zálibou se mi stalo fotografování a postupem času i natáčení videa. Začal jsem fotografováním a natáčením koncertů. V minulosti byli nakladatelstvím FT Records vydány dvě hudební CD na kterých jsem se svými fotografiemi podílel. Pro Slávka Janouška k jeho 60 narozeninám jsem měl možnost vytvořit fotografický obal.

Nově jsem začal plnit sny a to věnovat se alespoň částečně práci s fotografiemi a natáčením videa. Neustále se učím a čelím novým výzvám. Od muziky jsem se dostal k natáčení především videoprohlídek realit a občas firemním/produktovým videím.